Истински шоу спектакъл с три дузпи и 8 гола си

...

Три дузпи и 8 гола в мача на Шурданица и Расово

Истински шоу театър с три дузпи и 8 гола си спретнаха преди Великден край Лопушанския манастир. В една от най-интересните срещи от ХV кръг на шампионата на „ А” ОФГ "Шурданица " (Георги Дамяново) победи с 5:3 "Расово ".
Първото полувреме приключи наедно 2:2, като гостите на два пъти повеждаха в резултата посредством Цветан Лазаров-Елвиса (2, 39). Домакините пък дадоха отговор с две попадения на Юлиян Найденов-Бързийския (38, 44). В 54-та мин. Милен Заков изведе "Шурданица " напред в резултата след тъкмо изпълнена дузпа, а 6 минути по-късно още веднъж той се разписа от бялата точка за 4-2.
В 69-та мин. основният арбитър Венислав Живков отсъди 11-метров углавен удар и за "Расово ", който Генчо Симеонов ефектно осъществя. Десет минути преди края на мача Юлиян Найденов оформи своя хеттрик и постави точка на разногласието.
Източник: bulnews.bg