Истински кошмар, достоен за холивудски трилър, е преживяла млада жена

...
Истински кошмар, достоен за холивудски трилър, е преживяла млада жена
Коментари Харесай

Кошмар! Отвлякоха жена на Караванките край Враца, пратиха я да проституира във Видин

Истински призрачен сън, заслужен за холивудски трилър, е претърпяла млада жена от Разлог. Тя е била отвлечена и пратена принудително да проституира, научи BulNews.bg.
Ужасът на 22-годишната жена почнал в края на септември, когато била в региона на Караванките край врачанското село Бели Извор. Тогава чужд мъж я натикал в кола и я откарал срещу волята й във Видинско. В продължение на седмица тя била принуждавана да проституира в региона на крайпътен комплекс „ Дилижанс” във Видин.
Вчера младата жена съумяла някак си да се изплъзне от похитителя си, като избягала от вкъщи му. Девойката съумяла да се добере до къща в село Жеглица и под паника почнала да тропа на стопаните. Те й помогнали, дамата се обадила в полицията и разказала за преживения призрачен сън.
Авторът на жестокото действие е хванат – А.А. на 27 години от село Арчар. Именно той отвлякъл момичето и го принудил да се продава. Сводникът е арестуван в ареста и против него е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР