Истината, синът ми я е казал по време на разпита

...
Истината, синът ми я е казал по време на разпита
Коментари Харесай

Бащата на тийнейджъра, убил майка си: Казал е всичко на разследващите

" Истината, синът ми я е споделил по време на разпита пред проверяващите. Друго няма ". Това съобщи бащата на 14 -годишният Любо, който е упрекнат в убийството на майка си. Злощастният сюжет се разви през вчерашния ден в квартал " Коматево ". Семейството живее на ул. „ Букет ”, а съседи от улицата разясниха пред кореспондент на TrafficNews , че родителите много са злоупотребявали с алкохол.
Прочетете още
14-годишният Любомир нееднократно е посягал на 52-годишната Бистра Биларева, описват още поданици на квартала. Кавгите най-често ставали поради несъразмерната приложимост на алкохол. Семейството е пиело ежедневно, бащата Красимир също е посягал на жена си.

В правосъдна зала стана ясно, че момчето е дало цялостни пояснения по случилото се, признало е механизма и аргументите. Действително е имало систематична приложимост на алкохол от страна на майката. Тя няма нито ден трудов стаж, научи наш кореспондент. По през целия ден е пиела. Бащата е бил на работа по време на убийството. Направена е информация за маршрута му.  

Защитата на Любомир  е юрист Красимир Баков. Той изиска 10 минути отмора, с цел да се запознае с доказателствата по делото. 

Очаквайте детайлности!
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР