Истината е, че Румен Гайтански вчера сутринта се свърза с

...
Истината е, че Румен Гайтански вчера сутринта се свърза с
Коментари Харесай

Адвокатът на Вълка: Гайтански няма как да подбуди главния изпълнителен директор да извърши такова присвояване

" Истината е, че Румен Гайтански през вчерашния ден сутринта се свърза с проверяващите инспектори от Комисията за ПК и се уговори със съответния проверяващ контрольор в комисията да се яви през вчерашния ден следобяд в 14.30. Заедно с сътрудника Красимир Донков, отидоха в комисията и бяха върнати от входа с ангажимента да се явят през днешния ден в 15.00 часа. Това всичко е разказано, има съответните телефонни диалози и през днешния ден дружно с сътрудника Донков Румен Гайтански се е явил в Комсията за ПК, с цел да се извършат следствени дейности предявяване на разпореждане за привличане в качеството на обвинен с дата през вчерашния ден ", съобщи юристът на Румен Гайтански-Вълка Констатин Симеонов за " По света и у нас ".

" Абсолютно не може да се разбере такова обвиняване, тъй като той няма по какъв начин да подбуди основния изпълнителен шеф да извърши такова заграбване ", беше безапелационен юристът на Вълка.

По думите му " Делян Пеевски управлява прокуратурата на ръчен режим и командва какво да се случва ".

" Очевидно това му е належащо в битката вътре в Движение за права и свободи ", добави той.



Адвокат Константин Симеонов посочи, че е изработен разпит и му е връчено разпореждане за задържане до 72 часа за внасяне на искане в съда.


Последвайте ни във и

Вече може да ни гледате и в
Намерете ни в
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР