Истанбул Башакшехир и Антверп направиха 1:1 в първа среща от

...

Бивш защитник на Локо блесна с важен гол в ЛК

Истанбул Башакшехир и Антверп направиха 1:1 в първа среща от плейофите в Лигата на конференциите. Гола за белгийците вкара някогашният бранител на Локомотив (Пловдив) Диниш Алмейда. Португалецът се разписа в 88-ата минута и донесе равенството на отбора си.

В състава на Антверп започнаха Тоби Алдервейрелд и Раджа Наинголан. Месут Йозил пък остана на пейката за домакините, а през второто полувреме влезе някогашният футболист на Лудогорец Жуниор Кайсара.

И двата отбора подходиха самоуверено и търсеха гола през цялото време. През първото полувреме малко по-активни бяха турците, само че техните удари не сътвориха съществени проблеми на Волкан Бабаджан. Истанбул ББ обаче съумя да поведе в 54-ата минута, когато прецизен беше новото попълнение Мунир Шуяр.