Истанбул Башакшехир беше на последното място в група J на

...

Истанбул Башакшехир се настани на върха в група J

Истанбул Башакшехир беше на последното място в група " J " на Лига Европа, само че през днешния ден разгроми с 3:0 като посетител Волфсбергер и оглави класирането. Турският отбор изкова успеха си в последните 20 минути, когато австрийците бяха с човек по-малко след аления картон на Неманя Рънич.

Сръбкият бранител беше изпъден за два жълти картона, като вторият докара и до дузпа, която Един Виска осъществя. В 84-ата минута Енцо Кривели вкара за 2:0 след пас на Виска, а в 87-ата още веднъж Кривели постави точка на разногласието.

При 0:0 Марсел Рицмайер от домакините уцели греда. Волфсбергер загуби от Истанбул Башакшехир и в Турция, само че единствено с 0:1.

В идващия кръг австрийският тим ще посрещне Борусия (Мьонхенгладбах), а Истанбул Башакшехир ще е хазаин на Рома.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА КЛАСИРАНЕ ГОЛМАЙСТОРИ ПРОГРАМА Лига Европа 4 кръг, четвъртък 7 ноември  Волфсбергер 0:3краен резулат  Истанбул Башакшехир