Испанският колос Реал (Мадрид) завърши с успех участието си в

...

Резервите на Реал не разочароваха Зидан

Испанският исполин Реал (Мадрид) приключи с триумф присъединяване си в груповата фаза на Шампионската лига. " Кралете " приключиха на второ място в група " А ", откакто завоюваха за авторитет визитата си на Брюж с 3:1.
 ПСЖ разруши Галатасарай с 5:0 в Шампионската лига
ПСЖ се развихри и бързи завърши фантазиите на Галатасарай

Успех с 5:0 за " принцовете ", мощен мач на Неймар и Мбапе

В последна сметка обаче радостни след последния съдийски сигнал бяха и двата отбора. Първенецът на Белгия продължи като трети в подреждането в Лига Европа, до момента в който " лос меренгес " към този момент чакат противника си на осминафиналите.

Тази вечер Зинедин Зидан бе дал късмет за изява на огромна част от своите аварийни футболисти и те не го подведоха.

Резултатът беше открит чак след паузата. В 53-ата минута Родриго като че ли на смешка засече топката от воле след пас на Одриозола и не остави никакъв късмет на сюрпризирания Миньоле. Домакините бързо се върнаха в мача посредством огромната си звезда Ванакен (55 " ), само че седем минути по-късно Реал възвърне своята преднина.

Гол означи и другата бразилска перла на " белите " - Винисиус. Въпросният беше най-съобразителен при едно малко меле пред вратата на Брюж и технично направи 1:2.

До края късмет да се разпише се откри и пред Лука Модрич В 91-ата минута хърватинът показва извънреден финес и с техничен изстрел от границата на наказателното поле оформи крайното 3:1 в интерес на Реал (Мадрид).
 Олимпиакос победи Цървена звезда с 1:0 в Шампионската лига
Олимпиакос си обезпечи по трагичен метод продължаването в Лига Европа

Разочароването е за Цървена звезда

БРЮЖ - РЕАЛ (МАДРИД) 1:3

0:1 Родриго (53 " ), 1:1 Ванакен (55 " ), 1:2 Винисиус (64 " ), 1:3 Модрич (90+1 " )