Испанският и европейски шампион Реал (Мадрид) оправда ролята на фаворит

...

Реал се съвзе от ужилването на пчеличките и се върна към победите в Ла Лига

Испанският и европейски първенец Реал (Мадрид) оправда ролята на любимец против Кадис и победи с 2:0 в мач от 14-ия кръг на испанската Ла Лига.

" Кралете " стигнаха до гол в 40-ата минута на стадион  " Сантяго Бернабеу ", когато Едер Милитао раздруса с глава мрежата на гостите.
 Райо Валекано победи Реал (Мадрид) с 3:2
Райо Валекано надделя Реал (Мадрид) и нанесе първа загуба на тима в Ла лига

Първо проваляне за отбора от Мадрид

20 минути преди края на мача Тони Кроос насочи отличен удар от границата на пеналта и удвои преднината на своите. В самия завършек на дуела Кадис съумя да върне едно попадение, само че силите на гостите не стигнаха за повече.
 Президентът на ПСЖ: Съжалявам за Барселона, Реал (Мадрид) и Ювентус, те не схващат от футбол

" Някои хора не престават да се пробват да пренапишат историята на футбола "

С 11-ата си победа този сезон Реал (Мадрид) събра 35 точки в Ла Лига и е на второ място, с две точки по-малко от Барселона.