Испанският Бетис постигна минимална, но в същото време много ценна

...

Бетис излъга Олимпиакос и почти си гарантира първото място в Група F

Испанският Бетис реализира минимална, само че в това време доста скъпа победа с 1:0 над Олимпиакос в среща от Група F на Лига Европа. Тимът, управителен от Кике Сетиен, резервира първото си място в групата и има действителната опция да финишира на първа позиция, в случай че в последния кръг победи в гостуването си на Дюделанж. Това, несъмнено, е наложително при възможен триумф на Милан против Олимпиакос. В момента Бетис е с актив от 11 точки, следван от “росонерите” с 10 и Бетис със 7.

46' The second half begins!

#RealBetisOlympiacos 1-0 #RBBlive #EuroBetis pic.twitter.com/iC2ooTjyyJ
— Real Betis Balompié (@RealBetis_en) 29 ноември 2018 година
Единственото попадение в срещата падна в 39-ата минута. Испанският отбор разигра добре пред наказателното поле на Олимпиакос и Антонио Санабрия пусна подаване към Серхио Каналес, който овладя, настройки топката на левия си крайник и с добър удар по земя прониза Хосе Са.

75' #RealBetisOlympiacos 1-0 #RBBlive #EuroBetis pic.twitter.com/9x35sKY41C
Преди това Серхио Леон, в 18-ата минута, пропусна даде преднина на отбора си с неопределено осъществяване на 11-метров углавен удар.
93' Final whistle! Onto the next round!!!!

#RealBetisOlympiacos 1-0 #RBBlive #EuroBetis pic.twitter.com/aZCe1rDxKP
— Real Betis Balompié (@RealBetis_en) 29 ноември 2018 година Лига Европа 5 кръг, четвъртък 29 ноември  Бетис 1:0краен резулат  Олимпиакос