Испанската полиция арестува главния готвач на популярен ресторант на средиземноморския

...
Испанската полиция арестува главния готвач на популярен ресторант на средиземноморския
Коментари Харесай

Готвач на Ибиса опердаши германски турист - не му харесал манджите

Испанската полиция арестува основния готвач на известен ресторант на средиземноморския остров Ибиса, оповестява " Ройтерс ".

Причината е, че той е нападнал немски клиент, който се е оплакал от качеството на храната, и е върнал ястието назад в кухнята.

Гражданската армия уточни, че основният готвач - 37-годишен испански жител - се е втурнал към масата на 72-годишния клиент, крещейки нападателно, след като е чул недоволството му, че ястието не е това, което е поръчал и е било сервирано в неприятно положение.

След това той бутнал клиента с такава мощ, че той паднал, наранявайки гърба и врата си, а основният готвач разбил паница на пода и траял да наскърбява мъжа.

Инцидентът е станал предишния месец.

Потърпевшият в началото е диагностициран с леки натъртвания в локален здравен център, само че няколко дни по-късно се е наложило да бъде опериран в болница поради два кръвни съсирека в гърдите му, които са попречили дишането му.



Впоследствие полицията е задържала готвача, който е упрекнат в нанасяне на тежка телесна щета.

В изказването не се показват имената на забърканите хора.

 
 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР