Росалия прекъсна концерт от турнето си заради хранително натравяне
Испанската певица Росалия прекъсна концерт в Милано, откакто се почувства зле на сцената.
33-годишната носителка на „ Грами “ спря концерта си в зала Unipol Forum и сподели на публиката, че страда от тежко хранително натравяне.
„ Опитвам се да изкарам това шоу през цялото време, само че съм болна. Имам съществено хранително натравяне и се пробвах да устоя до края, само че положението ми се утежнява. Гади ми се и едвам се държа на крайници, а в действителност желая да дам най-хубавото шоу. Давам всичко от себе си, само че съм на ръба “, споделя тя.
Източник: boulevardbulgaria.bg
КОМЕНТАРИ




