Испания завърши 1:1 с Швейцария в последната си контролна среща

...

Швейцария измъкна точка от Испания след грешка на Давид де Хеа

Испания приключи 1:1 с Швейцария в последната си контролна среща на личен терен преди началото на Световното състезание. Мачът се игра във Виляреал, а неточност на вратаря Давид де Хеа коства успеха на Ла Фурия.

Стражът на Манчестър Юнайтед изпусна топката след изстрел на Стефан Лихтщайнер, а Рикардо Родригес при добавката я прати в мрежата в 62-ата минута за 1:1. Алваро Одриосола откри резултата в 29-ата минута, откакто с воле се разписа от ъгъла на наказателното поле, засичайки центриране на Давид Силва.

Андрес Иниеста изигра своя финален мач с националния тим пред родна аудитория, няколко пъти беше покрай попадение и беше изпратен с аплаузи при промяната му в 55-ата минута. Той ще приключи кариерата си в националния тим на Испания след края на Световното състезание в Русия.
Източник: manager.bg