Испания унижи един от претендентите за титлата в Русия това

...

Без Меси, Испания унижи Аржентина

Испания унижи един от кандидатите за купата в Русия това лято Аржентина, като завоюва с 6:1 контролата, играна на " Уанда Метрополитано " в Мадрид.

Лионел Меси не игра поради травма, а представянето на южноамериканците скапе настроението му и той напусна трибуните малко преди края на мача.

Испанците се подиграха със своя противник, а към края отборът на Аржентина си разреши груба игра от изтощение.

Диего Коща даде начало на головата серия с попадение в 12-а минута, а Иско удвои 15 минути по-късно.
Преди почивката Отаменди върна интригата с попадение за Аржентина, само че това единствено активизира испанците, които през второто полувреме бяха господари на терена.

Иско оформи хеттрик след още две попадения през втората част, а по един път се разписаха Тиаго Алкантара и Яго Аспас.
Източник: btvnovinite.bg