Испания победи Италия с 1:0 в мач от груповата фаза

...

Евро 2024: Испания победи Италия с автогол, Англия не успя да победи Дания, а Сърбия се добра до равенство

Испания победи Италия с 1:0 в мач от груповата фаза на Европейското състезание в Германия. Защитникът на " Болоня " Рикардо Калафиори си означи автогол, откакто опита да избие подаване на Алваро Мората.

Дания и Англия приключиха при резултат 1:1 във втория си мач от група C на UEFA EURO 2024. Капитанът на „ Трите лъва ” Хари Кейн откри след неточност на датчаните в 18-ата минута. Мортен Хюлманд изравни с хубав удар в 34-ата минута.

Словения и Сърбия приключиха 1:1 в мач от груповата фаза UEFA EURO 2024. Бившият футболист на " Лудогорец " Жан Карничник откри. Той засече центриране отляво на Елшник и прати топката в сръбската врата. Секунди преди края на постоянното време Лука Йович изравни и резервира възможностите на сърбите да продължат напред.
Източник: skandal.bg