ИСЛАМАБАД (AP) — Феновете трябваше да чакат един месец, за

...
ИСЛАМАБАД (AP) — Феновете трябваше да чакат един месец, за
Коментари Харесай

Стотици останаха на дълги опашки, тъй като пропускът с билетите за Суперлигата на Пакистан забавя връщането на зрителите

ИСЛАМАБАД (AP) — Феновете трябваше да чакат един месец, с цел да гледат персонално мачовете на Суперлигата на Пакистан, откакто шампионатът по крикет Twenty20 беше обиден от войната в Иран.

Те трябваше да изчакат няколко спомагателни часа във вторник заради проблем с билетите.

Ден откакто министър председателят Шехбаз Шариф утвърди връщането на почитателите на стадионите за оставащите четири мача от най-важното национално събитие по крикет, разпределението на билетите се оказа на камък.

„ Отпечатването на билетите беше осъществено в Лахор и трябваше да дойде в Карачи с товар в 13:00, само че полетът беше анулиран “, сподели основният изпълнителен шеф на лигата Салман Насир пред кореспонденти.

И по този начин, стотици почитатели чакаха на опашка няколко часа преди първия плейофен мач — сред Исламабад Юнайтед и Пешавар Залми в южния пристанищен град Карачи — до момента в който дойдат билетите.

„ Получихме доста недоволства, само че казусът беше, че разполагахме с доста малко време “, сподели Насир. „ Преди това беш...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР