Искам да се прибирам по-често в България! Усещам, че хората

...
Искам да се прибирам по-често в България! Усещам, че хората
Коментари Харесай

Григор Димитров: Хората не ме приемат, уплаших се от пътя, който съм минал

" Искам да се прибирам по-често в България! Усещам, че хората не ме одобряват като един от тях. Искам като се прибера да имам същото отношение. Това ми е цел. Винаги съм го желал, само че времето не ми го е разрешавало. "

Тази разтърсваща изповед направи именитият тенисист Григор Димитров в дребна част от изявлението му, която беше излъчена в предаването " Тази събота и неделя " по Би Ти Ви.

Първата ракета на България усеща отчаяние от това, че не е прекарвал задоволително време в родината си и че хората го свързват най-вече с тениса.

" Не желая да бъда запомнен единствено с тениса. Това от дребен си го споделям. Има друго в този живот и аз персонално с неспокойствие го очаквам "
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР