„Искам да направя следните уточнения. От месеци има безпардонна медийна

...
„Искам да направя следните уточнения. От месеци има безпардонна медийна
Коментари Харесай

МАЙЧИН ДОМ: Управителят с нови уточнения

„ Искам да направя следните разяснения. От месеци има безпардонна медийна офанзива на всички равнища към всички държавни институции, неправителствеи и държавни организации. Целта е една – да се уязви управлението на „ Майчин дом” и да се овладее болничното заведение поради някакви персонални и конюнктурни предпочитание. " Това съобщи в ефира на Нова шефът на МЦ " Майчин дом " доктор Иван Диков.

" Лично аз желаех право на отговор, тъй като в излъчения репортаж бях упрекнат, че съм назначен като марионетка на шефа на болничното заведение професор Костов”. ", разяснява той.

И добави: „ Бих помолил доктор Алън Начев да се запознае с нормативната база и Закона за лечебните заведения. Аз не съм на непрекъснат трудов контракт, а извършвам длъжността след извършен конкурс и съм одобрен от Съвета на шефовете като ми е предоставено ръководството на медицинския център със срочен договор”.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР