Ирини Зикидис: Мустафа Емин и Тагарев - грандиозен успех за евроатлантизма!
Ирини Зикидис
Вече са ясни имената на шестимата медици в Пирогов, писали против съветника Емин.
Министър Тагарев осветли персонално голяма клетка на ГРУ!!! Военен арбитражен съд и съд за кремълските петоколонници и четирихилядници!!!
А в този момент съществено - цялата тази нелепост можеше да отшуми за ден-два, в случай че на ръководещия хайлайф не му се привиждаше дългата ръка на Русия на всички места.
След като намекнаха, че историята в Пирогов е " мероприятие на Кремъл " (аслъ, Путин персонално е блъснал пеленачето и пратил родителите му в болничното заведение, където са били пресрещнати от подполковник от Комитет за Държавна сигурност (на СССР) в униформа на здравна сестра), и господин Тагарев изиска да разбере не ДАЛИ е имало непочтено държание на корист с власт, а КОЙ го е отразил в медиите, в този момент нещата стават още по неприятни:
" Свидетели от " Пирогов ": Емин 4 пъти звънял в шокова зала да вкарат детето му, в действителност плашил с последици.
Мустафа Емин и брачната половинка му звънели на звънеца на шокова зала 4 пъти, като прекъсвали работата на медиците, излиза наяве от писмените пояснения на личния състав и разказа на камерите.
„ Първият път излязох аз и още веднъж обясних, че би трябвало да изчакат поради незабавното дете в залата, при което той ме попита дали би трябвало да занимава министъра на опазването на здравето. Отговорих, че това е негово право “ – написа в обясненията си една от медицинските сестри.
Останалите сестри и лекари също споделят, че Мустафа Емин е отправял реплики, свързани със здравния министър, и към тях. „ Придружителите на детето попитаха дали в този момент, в случай че се обадят на министъра на опазването на здравето, нещата ще станат по-добре. Уверих ги, че уведомяването на който и да е министър сега няма да промени нашето държание “, написа лекарят, който е бил началник на екипа в съответната вечер. "
Следим с интерес последващите дейности на участниците в тази мелодрама.




