Иран заяви, че негови представители за кратко са обсъдили иранската ядрена програма със САЩ в Швейцария
Иран съобщи през днешния ден, че негови представители са имали " напълно къс диалог " със свои сътрудници от Съединени американски щати по въпросите за иранската нуклеарна стратегия, като иранската страна посочи, че това не са публични договаряния, съобщи Франс прес.
" Състоя се напълно къса полемика по въпросите за нуклеарната стратегия, само че тя не навлезе в детайлности и не може да се каже, че са почнали същинските договаряния по този въпрос ", съобщи пред ИРНА представителят на иранското министерство на външните работи Есмаил Багаи.
Американската делегация " изложи извънредно малко и кратко мнението си във връзка с нуклеарната стратегия ", а иранските представители постъпиха по същия метод, добави Багаи, като посочи, по време на диалозите са били показани съответните позиции на страните по отношение на нуклеарната стратегия на Иран.
" Състоя се напълно къса полемика по въпросите за нуклеарната стратегия, само че тя не навлезе в детайлности и не може да се каже, че са почнали същинските договаряния по този въпрос ", съобщи пред ИРНА представителят на иранското министерство на външните работи Есмаил Багаи.
Американската делегация " изложи извънредно малко и кратко мнението си във връзка с нуклеарната стратегия ", а иранските представители постъпиха по същия метод, добави Багаи, като посочи, по време на диалозите са били показани съответните позиции на страните по отношение на нуклеарната стратегия на Иран.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




