Иран заяви, че е свалил изтребител Ф-35, предаде ДПА, като

...
Иран заяви, че е свалил изтребител Ф-35, предаде ДПА, като
Коментари Харесай

Иран твърди, че е свалил изтребител Ф-35 с нова отбранителна система

Иран съобщи, че е свалил изтребител Ф-35, съобщи ДПА, като цитира изказване на Корпуса на гвардейците на ислямската гражданска война (КГИР). Според него изтребителят е бил свален във въздушното пространство на Иран от нова, усъвършенствана отбранителна система.

За момента няма удостоверение по отношение на случая от Съединени американски щати, които води, дружно с Израел война против Иран от 28 февруари насам, припомня ДПА. Според КГИР това е вторият Ф-35, свален от началото на спора, предава Българска телеграфна агенция.

" Поради цялостното разрушение на летателния уред, няма информация по отношение на ориста на водача " гласи изказването. Няма огромна възможност водачът да е оживял, съгласно същия източник.
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР