Иран няма да води преговори със САЩ
Иран към този момент не има вяра на Съединени американски щати и няма желание да води каквито и да било договаряния с Вашингтон, съобщи съветникът на висшия водач на страната.
Според него Техеран е подготвен да продължи войната със Съединени американски щати и Израел „ колкото е належащо “.
Според него Техеран е подготвен да продължи войната със Съединени американски щати и Израел „ колкото е належащо “.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




