Инцидентът е станал вчера в ранния следобед в Лимпертсберг, един

...
Инцидентът е станал вчера в ранния следобед в Лимпертсберг, един
Коментари Харесай

Французойка бе убита с нож в Люксембург

Инцидентът е станал през вчерашния ден в ранния следобяд в Лимпертсберг, един от кварталите на столицата Люксембург.

Според известие на прокуратурата въоръжен с нож мъж, е ранил тежко две дами - французойка и 36-годишна гражданка на херцогството, преди да избяга.

" Те са били тежко ранени, като едната от тях е умряла малко по-късно от раните си ", а другата е била превозена в болница в тежко положение, уточни в изказване полицията на Великото херцогство.

По време на бягството си хипотетичният нападател е претърпял автомобилна злополука в Лимпертсберг, само че е траял пътя си и е бил открит и арестуван от полицията в различен регион на север от столицата.

Този следобяд разпитът му към момента продължаваше и претекстовете му оставаха незнайни.

Според прокуратурата сред този мъж, който не живее в Люксембург, и двете дами няма никаква родствена връзка. В рамките на следствието е открито, че няма други забъркани в случая, прибавиха от прокуратурата.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР