Оливия Родриго призна най-големия си недостатък
Интересното е, че изявлението е взето от най-хубавата ѝ другарка, Мадисън Хю.
„ Това е едно от най-лошите ми качества. Винаги не помня, че някои неща би трябвало да са загадка “, споделя тя, преди да добави на смешка: „ Не ми казвайте нищо “.
„ Трима от петимата мъже, с които съм била, са Близнаци “, отбелязва тя.
Родриго визира тази динамичност и в неотдавна издадената си ария „ Drop Dead “ от идния ѝ албум.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




