Интересът към вратаря на Локо Пд Динко Хоркаш се засилва

...
Интересът към вратаря на Локо Пд Динко Хоркаш се засилва
Коментари Харесай

Появи се сериозен канидат за подписа на Динко Хоркаш

Интересът към вратаря на Локо Пд Динко Хоркаш се ускорява от ден на ден с приближаване на отварянето на трансферния прозорец.

В последните дни се появи нов доста сериозен претендент за подписа на вратар номер едно на родното състезание за предходната година, оповестява " Тема Спорт ".
 Динко Хоркаш надделя Бусато в разногласието за
Динко Хоркаш надделя Бусато в разногласието за " Най-добър вратар "

Престижна премия за стража

Става въпрос за шотландския Хибърниън. Лично мениджърът на отбора от Единбург Николас Монтгомъри упорства за прехвърлянето.

41-годишният експерт, който пое Хибс през септември, а преди този момент победи в Австралия с отбора на Сентръл Кост Маринърс, изповядва еднакъв с Локо Пд жанр и тъкмо заради тази причина има предпочитание да има в редиците Динко Хоркаш.

Хърватинът се отличава с изключение на с превъзходен инстикт под рамката, само че също по този начин играе добре с крайници и взе участие в разиграването на топката. Хибърниънс се намира на седмо място в шотландския хайлайф (б.а. - вземат участие 12 отбора). Ако отиде в този клуб, стражът ще попадне в радара на редица британски отбори.

Монтгомъри към този момент е провел диалог с Хоркаш, като го е срещнал и с базата на клуба.

Както е известно, стражът отхвърли да подпише нов контракт със смърфовете и по гледище на притежателя Христо Крушарски бе изваден от състава на Александър Томаш. Настоящият договор на хърватина завършва в края на сезона и той ще бъде свободен сътрудник през лятото.

Очаква се дефинитивно решение за бъдещето си Динко Хоркаш да вземе в края на месеца. Сериозен интерес към него има още от Вердер и Щурм Грац, като австрийците към този момент са изпратили съответна оферта до мениджъра на вратаря. Преди няколко седмици стражът отхвърли оферта от японската Джей лига, защото задачата му е да играе в Европа.

С изтичащ контракт с Локо е и Евандро. В момента клубът договаря с бразилския халф за удължаването му.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР