Интер спечели категорично с 4:0 при гостуването на Лече и

...

Интер отнесе Лече за десета поредна победа

Интер завоюва изрично с 4:0 при гостуването на Лече и продължава решително към купата в Серия А. Нерадзурите записаха десети следващ триумф във всички шампионати. Тимът на Симоне Индзаги е водач в класирането с 66 точки, девет повече от. Освен това Интер има мач по-малко.

На стадион „ Виа дел Маре “ Лаутаро Мартинес даде задатък на гостите в 15-а минута. В началото на второто полувреме Давиде Фратези удвои преднината на своя отбор. Лаутаро Мартинес вкара втория си гол в мача в 56-а минута. Той към този момент има 100 гола за клуба в Серия А. Стефан де Фрай оформи крайното 4:0.

„ Трябва да продължаваме по същия метод, тъй като последните три месеца са най-трудните. Зад тези победи стои доста работа на всички от екипа. Днес бяхме без шестима играчи, които могат да са титуляри. И се справихме чудесно “,.
Източник: flashnews.bg