Интер се наложи с дузпи над ПСЖ в среща от

...

Интер сломи ПСЖ с късен гол и дузпи

Интер се наложи с дузпи над ПСЖ в среща от шампионата " Интернешънъл Чемпиъпс Къп ". Двубоят се игра в Макао.

Срещата приключи 1:1 в постоянното време, а при наказателните удари " нерадзурите " се постановиха с 5:4.

Тимът на Антонио Конте доминираше през по-голяма част от срещата. Алфонс Ареола отрази удари на Брозович, Еспозито, както и подобен на своя съотборник Курзава, който насочи топката с глава към личната си врата.

В 41-ата минута ПСЖ излезе напред в резултата, когато Тило Керер надскочи Шкриняр след центриране от корнер на Сарабия и с глава прати топката във вратата.

През второто полувреме още веднъж Интер бе по-добрият тим, само че стигна до гол едвам в 94-ата минута, когато се разписа Лонго.

При дузпите играчите на италианския клуб бяха по-точни и се постановиха с 5:4.
 Шеф в Интер: Скоро Конте ще има приключен състав