Интер пропусна да се изкачи на трето място във временното

...

Интер пропусна отлична възможност да излезе трети в Италия

Интер пропусна да се изкачи на трето място във краткотрайното класиране на Серия " А ". " Нерадзурите " изгубиха с 0:1 гостуването си на Торино в среща от 31-ия кръг на шампионата. Единственият гол в срещата бе дело на Адем Ляич в 36-ата минута.

Така миланският гранд остава четвърти с 59 точки, с една по-малко от Рома. " Биковете " са 10-и с 45 пункта.

Двубоят стартира с по-активни дейности от страна на гостите. В 5-ата минута Кандрева стреля мощно, само че не затрудни Сиригу. В 17-ата минута още веднъж Кандрева бе на стрелкова позиция, само че стражът на " биковете " избави.

Интер взима Кевин Строотман, в случай че се класира за Шампионската лига
Интер взима ас на Рома при завръщане в Шампионската лига

" Нерадзурите " вършат солидна селекция през лятото, в случай че задържат позицията си в Серия " А "

След половин час игра отново Кандрева бе покрай гол, само че Сиригу с опитност избави.

Шест минути по-късно Торино откри резултата след скоростна контраофанзива, приключила с обмислен изстрел на Адем Ляич на втора греда.

През втората част " нерадзурите " пробваха да упражнят териториален напън, като Брозович опита да изравни, само че още веднъж вратарят на домакините се намеси добре.

Снимка 349711
Източник:

В 54-ата минута Ханданович мазета в корнер удар с глава на Де Силвестри. Малко по-късно мощен удар на Ляич мина около страничния дирек.

В 70-ата минута удар на Рафиня по диагонала срещна гредата. В последните минута натискът на Интер се ускори, само че играчите на Лучано Спалети по този начин и не съумяха да стигнат до изравнителен гол.