Интер постигна рутинна победа с 2:0 у дома срещу Лече

...

Интер победи Лече и отново дръпна на върха в Серия А

Интер реализира рутинна победа с 2:0 вкъщи против Лече в мач от 17-тия кръг на Серия А.

С триумфа " нерадзурите " резервираха разликата на върха от 4 точки с втория Ювентус, който по-рано през днешния ден се наложи над Фрозиноне с 2:1.

Ян Бисек откри резултата с дебютния си гол за Интер. Германският защитник се разписа в 43-а минута след асистенция на Хакан Чалханоглу.

Николо Барела затвърди триумфа с попадение в 78-а минута след асистенция на Марко Арнаутович. Барела бе изведен ефектно от Арнаутович с пета зад тила на отбраната и за него остана единствено да прати топката в мрежата.

Лече доигра последните минути с 10 души след червен картон на замбиеца Ламек Банда в 84-а минута.

Верона също завоюва с 2:0 вкъщи против Каляри в друга среща от кръга. Нгонге и Джурич се разписаха и помогнаха на веронци да се измъкнат от зоната на изпадащите. Тимът към този момент е 16-и с 14 точки. Каляри остава 18-и с 13 точки.