Интер постигна най-изразителната си победа от началото на сезона. Нерадзурите

...

Интер си го изкара на Бреша

Интер реализира най-изразителната си победа от началото на сезона. " Нерадзурите " разрушиха с 6:0 Бреша в дуел от 29-ия кръг на Серия " А ". Шестима играчи вкараха по един гол за спечелилите. Това бяха Ашли Йънг (5`), Алексис Санчес (20`) от дузпа, Данило Д`Амброзио (45`), Роберто Галярдини (52`), Кристиан Ериксен (83`) и Антонио Кандрева (88`).

Йънг откри резултата още в 5-ата минута, засичайки подаване на Алексис. В 20-ата минута точно нападателят беше прецизен от дузпа, свирена за нарушаване на Алеш Матею против Моузес.

В 45-ата минута " нерадзурите " стигнаха до трето попадение, откакто Д`Амброзио с глава прати топката в противниковата мрежа след центриране на Йънг.

В 52-ата минута Санчес центрира от фаул, а Галярдини с глава се разписа за 4:0.

В 83-ата появилият се като промяна Лукаку опитва изстрел, Йоронен го мазета, само че Ериксен се оправи с Масимилиано Мангравити и добута топката зад голлинията. Пет минути по-късно Кандрева оформи крайното 6:0 с удар по земята.