Празненствата на Интер продължиха и отвъд стадиона, Милано се превърна във футболен карнавал
Интер отпразнува уместно триумфа си в Италия този сезон.
Интер отпразнува дубъла, изпрати куп напускащи и направи подарък на изпаднал отбор
" Нерадзурите " имаха ангажимент в Серия през вчерашния ден и откакто направиха тъждество 1:1 против Верона, настъпи публична част по награждаването с шампионската купа на стадион " Джузепе Меаца ".
Няма по-добър от Интер на Ботуша! " Нерадзурите " сграбчиха мечтания дубъл
Това се случи единствено няколко дни след триумфа за Купата на Италия предходната седмица против Лацио и по този начин " нерадзурите " ознаменуваха първия си сходен златен дубъл от 2010 година насам.
Логично, имаше огромни празненства след края на формалната стратегия от турнирния ден в предпоследния 37-и кръг на Серия А, а улиците и площадите на Милано се трансфораха в същински футболен карнавал на " черно-синьо " море, с доста песни, факли и димки, траял до късните часове на вечерта.
Празненствата в СевернаИталия бяха съпроводени с публично шествие на основните настоящи лица, спечелили двата трофея.
Футболистите, дружно със старши треньора Кристиан Киву се качиха в отворен рейс и минаха през разнообразни точки от града.
По време на този поход играчите, изковали двата значими триумфа, които оставиха Интер без конкуренция този сезон, носиха специфични тениски, направени за мотива.
Те бяха дублика на формалните екипи, с които играеха по стадионите през последната година, само че и имаха известно изменение на гърба.
Там вместо да бъдат написани имената и номерата на обособените състезатели, присъстваше еднакъв подробност на всички фланелки.
Всички футболисти имаха номер 26, приближаващ от сезон 2025/2026, в който бяха завоювани, както Скудетото, по този начин и Купата на Италия.
По този мотив, вместо имената бе изписано на латиница " Дубъл " поради двата трофея.
СНИМКИ: Inter// Twitter
" Нерадзурите " имаха ангажимент в Серия през вчерашния ден и откакто направиха тъждество 1:1 против Верона, настъпи публична част по награждаването с шампионската купа на стадион " Джузепе Меаца ".
Това се случи единствено няколко дни след триумфа за Купата на Италия предходната седмица против Лацио и по този начин " нерадзурите " ознаменуваха първия си сходен златен дубъл от 2010 година насам.
Логично, имаше огромни празненства след края на формалната стратегия от турнирния ден в предпоследния 37-и кръг на Серия А, а улиците и площадите на Милано се трансфораха в същински футболен карнавал на " черно-синьо " море, с доста песни, факли и димки, траял до късните часове на вечерта.
Празненствата в СевернаИталия бяха съпроводени с публично шествие на основните настоящи лица, спечелили двата трофея.
Футболистите, дружно със старши треньора Кристиан Киву се качиха в отворен рейс и минаха през разнообразни точки от града.
По време на този поход играчите, изковали двата значими триумфа, които оставиха Интер без конкуренция този сезон, носиха специфични тениски, направени за мотива.
Те бяха дублика на формалните екипи, с които играеха по стадионите през последната година, само че и имаха известно изменение на гърба.
Там вместо да бъдат написани имената и номерата на обособените състезатели, присъстваше еднакъв подробност на всички фланелки.
Всички футболисти имаха номер 26, приближаващ от сезон 2025/2026, в който бяха завоювани, както Скудетото, по този начин и Купата на Италия.
По този мотив, вместо имената бе изписано на латиница " Дубъл " поради двата трофея.
СНИМКИ: Inter// Twitter
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




