Интер Милано победи френския шампион Пари Сен Жермен с 2:1

...

Интер победи ПСЖ с 2:1 в контролна среща на Олимпийския стадион в Токио

Интер Милано победи френския първенец Пари Сен Жермен с 2:1 в контролна среща, играна на Олимпийския стадион в Токио.

Новите попълнения на " нерадзурите " Себастиано Еспозито и Стефано Сенси означиха попаденията за Интер, а различен нов състезател в тима - Давиде Фратези, се отличи с две асистенции.

ПСЖ поведе в резултата с гол на Витиня в 63-а минута, само че Интер направи късен поврат. 21-годишният Себастиано Еспозито, който това лято бе притеглен от втородивизионния Бари, изравни в 81-а минута след пас на Фратези.

Дошлият от Монца Стефано Сенси донесе триумфа с дебютния гол за Интер две минути по-късно, а за попадението още веднъж подаде Фратези.

Следващият другарски мач на ПСЖ ще бъде против Йонбук Моторс на 3 август, до момента в който Интер ще играе против Залцбург на 9 август.