Интер и Байерн Мюнхен играят при 0:0 Джузепе Меаца“ в

...

НА ЖИВО: Интер - Байерн 0:1, сериозен пропуск на Байерн

Интер и Байерн Мюнхен играят при 0:0 „ Джузепе Меаца “ в първи мач от група C на Шампионската лига.

Първият удар към една от двете порти беше насочен в 3-ата минута. Йозуа Кимих стреля от границата на наказателното поле, само че Андре Онана се оправи. Секудни по-късно още веднъж Кимих обстрелва вратата на домакините, само че още веднъж камерунският пазач съумя да избие. В 7-ата минута Коман беше изведен отдясно самичък против Онана. Френското крило опита да трансферира вратаря, само че не сполучи. Две минути по-късно Садио Мане смъкна центриране отдясно за Лирой Сане. Десетката откри Томас Мюлер на дузпата, който насочи удар от сложна позиция, само че вратарят още веднъж се намеси и избави.

В 12-ата минута Хакан Чалханоолу потърси Дензъл Дъмфрис с остро центриране на далечната греда. Нидерландецът обаче беше затворен от Алфонсо Дейвис и не съумя да насочи рисков удар към вратата на гостите. Пет минути след това Данило Д`Амброзио се озова на стрелкова позиция и насочи удар от към 12 метра, Мануел Нойер обаче не беше усложнен. Малко по-късно Кимих за четвърти път насочи удар от далечна отдалеченост, само че Онана улови.

В 23-ата минута баварците пропуснаха страхотна опция за гол. Сане откри Мане в наказателното поле, а сенегалецът заложи топката за Мюлер, който насочи удар от 12-13 метра, само че Онана с чудесна интервенция мазета в корнер. Малко по-късно Мюлер беше оставен непокрит на границата на наказателното поле и насочи подъл шут, а камерунският вратар отново беше на висота.

Интер - Байерн 0:0

Интер: Андре Онана, Данило Д`Амброзио, Милан Шкриняр, Алесандро Бастони, Дензъл Дъмфрис, Робин Госенс, Хенрих Мхитарян, Марсело Брозович, Хакан Чалханоолу, Лаутаро Мартинес, Един Джеко

Треньор : Симоне Индзаги

Байерн: Мануел Нойер, Бенжамен Павар, Матайс де Лихт, Люка Ернандес, Алфонсо Дейвис, Йозуа Кимих, Марсел Забитцер, Кингсли Коман, Лирой Сане, Томас Мюлер, Садио Мане

Треньор : Юлиан Нагелсман