Интер елиминира Бенфика на 1/4-финалите на Шампионската лига, след като

...

Интер елиминира Бенфика на 1/4-финалите на Шампионската лига

" Интер " отстрани " Бенфика " на 1/4-финалите на Шампионската лига, откакто реваншът на стадион " Джузепе Меаца " приключи с 3:3 и с общ резултат 5:3 " нерадзурите " се класираха измежду четирите най-хубави тима в шампионата.

Николо Барела откри резултата с фамозно осъществяване още първоначално, а в 38-ата минута Фредрик Аурснес израни. В средата на второто полувреме и Лаутаро Мартинес се разписа, с което умъртви интригата в конфликта.

В 78-ата минута Хоакин Кореа повиши на 3:1, а в самия край Антонио Силва направи 2:3. Дълбоко в добавеното време Петер Муса избави гостите от загуба с гол след корнер.

В спор за място на финала " Интер " ще срещне градския противник " Милан ", който се оправи с " Наполи ". Това ще е трети път в историята на шампионата, когато двата тима излизат един против различен.
Източник: skandal.bg