Интер допусна изненадваща загуба от Специя с 1:2 в двубой

...

Интер с нова грешна стъпка в преследването на Наполи, бивш халф на Левски блести за Специя

Интер позволи изненадваща загуба от Специя с 1:2 в дуел от 26-ия кръг на италианската Серия А, игран на стадион " Алберто Рико ".

Даниел Малдини (55`) даде задатък за домакините при започване на второто полувреме. Към края на мача обаче стана драмата. Първо Ромелу Лукаку (83`) изравни от дузпа, само че единствено няколко минути по-късно М`Бала Нзола (87`) също се разписа от углавен удар.

Много добър мач записа някогашният халф на Левски Мехди Бурабия, който изигра цялостни 90 минути, в които сбърка при единствено едно от подаванията си.

Така Интер остава с актив от 50 точки и остава втори в класирането на шампионата, само че може да падне по-надолу в края на кръга. Специя събра 24 пункта и е на 17-а позиция.