Инстинктът ни за самосъхранение, е вид страх. Трябва ли да

...
Инстинктът ни за самосъхранение, е вид страх. Трябва ли да
Коментари Харесай

Мисъл на деня за... страховете

" Инстинктът ни за самозапазване, е тип боязън. Трябва ли да се назоваваме страхливци? " - Кирил Керин

Луиз Хей: Бъдете отворени и възприемчиви към любовта...

Прочетете целия текст »
Източник: az-jenata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР