Инициативата за Росенец е на ДПС и ГЕРБ. Това обяви

...
Инициативата за Росенец е на ДПС и ГЕРБ. Това обяви
Коментари Харесай

Пеевски: ДПС не е във властта, даваме шанс на България

Инициативата за " Росенец " е на Движение за права и свободи и ГЕРБ . Това разгласи в коридорите на Народното събрание Делян Пеевски.

По думите му Демократична България се включили, а Политическа партия умували. Днес с изненада следя, че това е тяхна самодейност, а това не е по този начин, акцентира депутатът. Това била остаряла концепция на Движение за права и свободи. Служебните кабинети нищо не създали по тематиката. А концепцията на Движение за права и свободи е, откакто Народното събрание одобри решението, министърът на енергетиката в едноседмичен период да вземе концесията.

Днес всички дружно внасяме плана за " Росенец ", разгласи Пеевски. Целта е да се спре безконтролния внос-износ от страната . Не може една частна компания да има врата на държавната граница, уточни той.

Движение за права и свободи не е във властта, безапелационен бе Делян Пеевски . Даваме късмет на България, да има евроатлантическо държавно управление, нищо повече, посочи той.

Припомняме, че по-рано през днешния ден да внесат предложение за преустановяване на концесията на пристанище " Росенец ". към некоалиционните си партьори, че са избързали с оповестяването на това решение.
 Радев пита за тила зад пристанището
Радев пита за тила зад пристанището " Росенец "

Корпоративни апетити или спешен пиар съзря президентът в прекратяването на концесията на " Росенец "
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР