ИНГЪЛУУД, Калифорния (AP) — Матю Стафорд подаде за 328 ярда

...

Рамс на Матю Стафорд започват силно, задържат Светци 30-22, за да се изкачат напред в надпреварата за плейофите на NFC

ИНГЪЛУУД, Калифорния (AP) — Матю Стафорд подаде за 328 ярда и два тъчдауна, новобранецът Пука Накуа имаше девет уловки за най-високите в кариерата си 164 ярда и резултат, а Лос Анджелис Рамс излязоха напред в конкуренцията за плейофите на NFC с победа с 30-22 над Ню Орлиънс Сейнтс в четвъртък вечер.

Кайрън Уилямс се втурна за 104 ярда и тъчдаун, а Демаркъс Робинсън добави 82 ярда при приемане и още един резултат в петата победа в шест мача за Рамс (8-7), които са над 0,500 за първи път от седмица 1.

С втората си победа за пет дни по време на самоопределящия се сезон на ремоделиране, Лос Анджелис също прескочи Минесота (7-7) и се реалокира на шесто място в класирането на NFC в опита си да си обезпечи място в плейофите с уайлд кард - и все по-възможно отваряне -среща в кръг с Детройт Лайънс, тимът на Стафорд от 12 сезона.

Лос Анджелис водеше с 30-7 с 12:44 до края в четвъртата четвърт, откакто означи шест от първите си осем притежания, само че разреши на съперника...