Индийските спасители са извадили осем тела от останките на триетажна

...
Индийските спасители са извадили осем тела от останките на триетажна
Коментари Харесай

Срутване на сграда в индийския град Лакнау уби осем, рани десетки

Индийските спасители са извадили осем тела от останките на триетажна постройка в северния град Лакнау, се споделя в отчети, като основният министър на щата се е обадил на смъртни случаи „ с разтрошаване на сърцето “.

Новинарската организация Press Trust of India (PTI) излъчи изображения на купчини бетон и държавни избавителни екипи с тежки машини за копаене, търсещи тела в неделя.

PTI цитира публични лица, че осем тела са били извадени и 28 души са ранени.

Йоги Адитянат, основният министър на щата Утар Прадеш, където се намира Лакнау, назова гибелта „ сърцераздирателна “ в изказване и сервира своите съболезнования на скърбящите фамилии на починалите.

Търговската постройка, която е била употребена от голям брой дребни компании, в това число като склад и като работилница за транспортни средства, рухна в събота следобяд.

Не беше ясно дали има други към момента в капан.

Причината за сриването не е открита незабавно.

Но Акаш Сингх, който работеше в постройката, сподели,...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР