ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Паскал Сиакам имаше 28 точки и 11

...

Пейсърс играят след полувремето, победиха Нетс със 121-100

ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Паскал Сиакам имаше 28 точки и 11 битки, Арън Несмит вкара 16 точки, а Индиана Пейсърс победиха Бруклин Нетс със 121-100 в събота вечер.

Мачът на звездите Тайрис Халибъртън приключи с 14 точки и седем битки за Пейсърс, преодолявайки пукотевица от 6 за 18 вечер, а неговият дубльор T.J. Макконъл приключи с 13 точки. Макконъл означи двуцифрено число 10 пъти в последните си 17 мача.

Кем Томас означи 22 точки и осем битки за Нетс, които бяха надиграни с 82-42 в багра в първата среща на тимовете от сезон. Бруклин стреля 43% от игра, позволи 21 връщания и падна до 1-4 в гостуването си от шест мача.

Индиана изоставаше с 30-25 в края на първата четвърт и водеше единствено с 59-57 на полувремето, преди да отвори играта през второто полувреме, водейки с 27 през четвъртата четвърт. Победата беше седмата за Пейсърс за сезона с разлика от най-малко 20 точки.

Кам Джонсън вкара 14 точки за Нетс, Денис Шрьодер и 13 точки и пет асистенции, а Дориан Фини-Смит приключи с...