ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Никола Йокич вкара 31 точки като част

...

31 точки на Мъри, трипъл-дабъл на Йокич помагат на Нъгетс да отблъснат Пейсърс за победа със 114-109

ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Никола Йокич вкара 31 точки като част от своя 13-ти трипъл-дабъл за сезона, с цел да помогне на Денвър Нъгетс победи Индиана Пейсърс със 114-109 във вторник вечерта.

Последният панер на Йокич – 3 точки 4,7 секунди преди края – подпечата успеха. Нападателят на All-Star също имаше 13 битки и 10 асистенции, до момента в който Нъгетс завоюваха общо третата си поредна и осмата си поредна победа над Пейсърс.

Джамал Мъри също вкара 31 точки.

Майлс Търнър имаше 22 точки, с цел да поведе Пейсърс, а Паскал Сиакам добави 16 точки и 10 битки в първия си домашен мач, откогато бе сменен на Индиана предходната седмица. Гардът на звездите Тайрис Халибъртън още веднъж остана с разтегнато ляво сухожилие и към този момент беше изключен от идващите два мача на Индиана.

Пейсърс изгубиха общо три следващи загуби, като тази се случи във вечерта, която включваше изгонването през третата четвърт на треньора на Индиана Рик Карлайл и два от петте най-резултатни тима в лигата, изпитващи на мом...