ИНДИАНАПОЛИС (АП) — Майлс Търнър има 31 точки, а Паскал

...

Майлс Търнър вкарва 31, Пейсърс избягва турнира за игра със 157-115 победа над Хоукс

ИНДИАНАПОЛИС (АП) — Майлс Търнър има 31 точки, а Паскал Сиакам вкарва 28, когато Индиана Пейсърс победи Атланта Хоукс със 157-115 в неделя и избегна попадане в шампионата за игра.

Индиана си обезпечи най-малко номер 6 в Източната конференция с преобладаващ край на постоянния сезон. Пейсърс стреляха 65% и направиха 19 от 36 тройки.

157 точки съответстват с най-резултатната игра на Пейсърс, откогато се причислиха към НБА през 1976 година Рекордът беше подложен по-рано този сезон с техните 157 -152 победа в шампионата в границите на сезона на 21 ноември.

Dejounte Murray вкара 32 точки за Хоукс, които приключиха постоянния сезон 10-ти на Изток с 36-46 и гостуват на деветия Чикаго Булс в сряда, с цел да открият шампионата за игра.

Моухамед Гуейе добави 19 точки, а Богдан Богданович 18 за Хоукс, които изоставаха със 125-93 в края на третата четвърт и в никакъв случай не застрашаваха в четвъртата.

Мачът на звездите Тайрис Халибъртън, в плейофите за първи път в кариерата си, приключи с 12 точки и 13 аси...