ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Айзък Джонсън вкара 19 точки, включително 12

...

Джонсън, Мартинез помогнаха на Юта Стейт да победи TCU с 88-72 и да спре 10-те игри March Madness slide

ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Айзък Джонсън вкара 19 точки, в това число 12 следващи при започване на второто полувреме, и осмият подложен Юта Стейт изстреля 55%, с цел да се отдръпне и да победи номер 9 в схемата TCU 88-72 в петък вечер и да постави завършек на поредност от загуби от 10 мача на NCAA шампионата.

Aggies (28-6) не бяха спечелили Мартенска полуда победа, откакто победи Охайо Стейт със 77-68 в продължение през 2001 година и претърпя загуби в началния мач четири от последните шест сезона. Играчите и треньорът Дани Спринкъл чуха повече от своя дял въпроси за безполезността им през март и бяха решени да сложат завършек на рухването един път вечно.

Иън Мартинез вкара 21 точки, с цел да поведе Aggies, които ще се изправят на върха -поставен за Purdue в неделя във втория кръг на Midwest Region.

TCU (21-13) водеше по-голямата част от първото полувреме, преди Aggies да поведат вечно при 37-35 при тройка на Martinez с 3:22 преди полувремето. Водейки с 43-37 на почивката, 7-футовият Джонсън пое...