ИНДИАНАПОЛИС — НБА искаше повече конкуренция. Вместо това получи повече

...

Рекордите по точки падат на Мача на звездите, като Изтокът победи Запада с 211-186

ИНДИАНАПОЛИС — НБА искаше повече конкуренция. Вместо това получи повече точки — повече от всеки път.

И още един път Мачът на звездите беше напълно нахлуване.

MVP на всички звезди Деймиън Лилард от Милуоки Бъкс означи 39 точки и Източната конференция победи Западната конференция с 211-186 в неделя вечер, като спечелилите сложиха най-вече точки в 73-годишната история на играта. Предишната оценка: 196 от Запада през 2016 година

„ Забавлявахме се “, сподели капитанът на Изток Янис Адетокумбо от Бъкс.

Беше вълна от върхове: Общият брой точки от 397 счупи върха от 374, подложен през 2017 година, до момента в който Изтокът направи 42 тройки, с цел да счупи границата от 35, сложена от тима на ЛеБрон през 2019 година Страните комбинираха 193 точки през първото полувреме с цел да счупи върха за всяко полувреме от 191, подложен предходната година, а Изтокът изравни връх за всяко полувреме, като означи 104 голове до пауза.