Имаше малко вероятна замяна на Лаутаро Мартинес, когато защитникът Ян

...

Лидерът в Серия А Интер победи Лече. Ювентус победи във Фрозиноне

Имаше малко евентуална подмяна на Лаутаро Мартинес, когато бранителят Ян Бисек означи първия си гол за Интер Милано и изведе водача в Серия А до победа с 2-0 над Лече в събота.

Бисек, който удари рамката малко по-рано, вкара две минути преди почивката, с цел да помогне на Интер да се възвърне от провалянето в Купата на Италия в средата на седмицата и да консолидира първото място в лигата. Бисек също означи удар с глава над гредата през второто полувреме.

Николо Барела подпечата резултата и Интер изпревари с четири точки Ювентус, който завоюва с 2-1 във Фрозиноне. Защитаващият купата си Наполи беше в Рома по-късно, пробвайки се да понижи разликата до първите четири.

Лаутаро не беше разполагаем за първи път от 89 мача, откакто аржентинският притежател на Световната купа се контузи в сряда по време на отпадането на Болоня за Купата на Италия.

Лаутаро, водещият голмайстор на Серия А с 15, се чака да се върне при започване на новата година. Друг основен състезател...