Имаше една прогноза на американците за 1-3 май да пада

...
Имаше една прогноза на американците за 1-3 май да пада
Коментари Харесай

Проф. Георги Рачев: Чака ни перфектно време, няма откъде да дойде студ

„ Имаше една прогноза на американците за 1-3 май да пада сняг в ниското – отече тази прогноза, тъй като при тях изкуственият разсъдък нещо при пресмятането обърква нещата “, сподели той.

Топло ще бъде над цяла Европа. Само в Североизточна Европа температурите ще бъдат малко по-ниски.

В София оптималните температури в неделя ще доближат 20 градуса. От четвъртък се задава интервал на три-четири дни с превалявания и малко по-хладно време с оптимални температури 14-15 градуса.

„ Това ще продължи и идната събота и неделя. 1-3 май ще е по-дъждовно и с по-ниска температура, след което ни чака ново покачване на температурите “, сподели още климатологът.

В Южна България температурите в неделя ще доближат даже 25 градуса.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР