Достанич удовлетворен от победата заговори за лятна селекция
“Имаме къса скамейка, това е проблем ”, добави треньорът на Славия
Старши треньорът на Славия Ратко Достанич показа мнението си след триумфа с 2:0 над Монтана в " Овча купел ". Наставникът похвали младите футболисти на " белите " и съобщи, че е значимо, че тимът приключва сезона с победа.
" За мен беше доста значимо да влезем в мача както би трябвало. Днес имаше дисциплинираност и предпочитание. Всеки един футболист даде всичко от себе си. Това ми харесва. Тогава се вижда, че в един тим има организация. Това дава резултат. Беше значимо да приключим с победа.
Имаме къса скамейка, това е проблем. Когато не успяхме да влезем в първата осмица, бяхме разочаровани и душевен паднахме малко надолу.
Това, което направихме предходната година, няма да го повторим. Със сигурност ще се подсилим с 4-5 играчи. Такива, които могат да оказват помощ на тима. Нашата политика няма да се смени. Ще даваме късмет на млади футболисти. Днес съм удовлетворен от тях ", сподели Ратко Достанич.
Старши треньорът на Славия Ратко Достанич показа мнението си след триумфа с 2:0 над Монтана в " Овча купел ". Наставникът похвали младите футболисти на " белите " и съобщи, че е значимо, че тимът приключва сезона с победа.
" За мен беше доста значимо да влезем в мача както би трябвало. Днес имаше дисциплинираност и предпочитание. Всеки един футболист даде всичко от себе си. Това ми харесва. Тогава се вижда, че в един тим има организация. Това дава резултат. Беше значимо да приключим с победа.
Имаме къса скамейка, това е проблем. Когато не успяхме да влезем в първата осмица, бяхме разочаровани и душевен паднахме малко надолу.
Това, което направихме предходната година, няма да го повторим. Със сигурност ще се подсилим с 4-5 играчи. Такива, които могат да оказват помощ на тима. Нашата политика няма да се смени. Ще даваме късмет на млади футболисти. Днес съм удовлетворен от тях ", сподели Ратко Достанич.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




