Има закономерност в това как и защо се случват процесите

...
Има закономерност в това как и защо се случват процесите
Коментари Харесай

Асен Миланов: Има закономерност при случването на процесите в живота ни

Има причинност в това по какъв начин и за какво се случват процесите в живота ни. Това сподели в предаването " Човекът на фокус “ на Радио " Фокус “ енергийният терапевт Асен Миланов.

Книгата " Изчистване на родовата карма “ е за това по какъв начин да надградим, да заздравим и надигнем родовата орис, с цел да я завещаем на потомците след нас допустимо най-чиста и удобна. " Моята задача е да дам малко повече светлина и изясненост в българските родове да бъдат по-чисти. Книгата е в три дни: първият ден чистим бащината линия, втория ден – майчината линия, третия ден взимаме добродетелите от двата рода и ние ги пускаме напред в поколенията, с цел да може рода да бъде чист. “

Думата " карма “ от санскрит значи " деяние “, изясни той, като по думите му в Изтока това нещо се назовава себеусъвършенстване, т.е. човек да се стреми самичък да се промени, с цел да може да реализира този мир и естетика, което е заложено в източните религии, а западният човек не схваща до дъно смисъла на " карма “ и я приема по-скоро като " орис “. " Карма в източните религии е обвързана с причинно-следствената връзка: каквото направиш, това ще ти се върне. В Индия има хора, които знаят, че в случай че създадат положително в този живот, те ще си го получат в идващия живот, и по тази причина се стремя да бъдат положителни. Много постоянно западният човек желае някой различен да му свърши работата или да му позволи казуса – ние се молим за това нещо на Бог да свърши работата вместо нас. “

" Душата има хем материални, хем нематериални характерности, тя е връзката сред духа и тялото. Душата придобива тези познания с струпване на умелост. Тази карма, тези грехове, които ние натрупваме, ни пречат на това душата да открие своята задача в живота, да открие духовните си гении. Най-важното нещо, което хората би трябвало да схванат е, че ние идваме на Земята, с цел да може да разберем по какъв начин да се оправим с компликациите. Изпитанията, компликациите се дават за излизането от Колелото на Самсара. Нашият живот е осъзнаване. За да разберем какво е духовността, ние би трябвало да се осъзнаем, използваме правила и би трябвало да разрушим оковите си, с цел да разберем какво има оттатък, “ описа още той.   

По думите му неговата методика за изчистване на кармата включва в себе си разнообразни антични обичаи и практики от целия свят, които благодарение на вибрационни фрази се отстраняват негативите в душата. Книгата е методика за справяне с тази кармата или орис, която имаме, с тези тежки сили, които минават по родовата линия. " В християнството има така наречен Исусови блаженства или Деветте евангелски блаженства, които доста ме въодушевяват, тъй като там има към този момент способи по какъв начин да работиш, с цел да може ти да възпитаваш себе си и децата си. Затова аз персонално одобрявам тези блаженства, които са изключителни, и виждам естествено и в към Изтока, виждам към Запада, към Севера и Юга, виждам нагоре и надолу, и по този начин се спирам на разнообразни методики, с цел да мога да направя тази, която се случи с издаването на книгата ми " Изчистване на родовата карма “, “ показа още той.

Според Асен Миланов всеки човек има стратегии, като раждайки се на планетата Земя, с избора си в какво тяло да влезе, душата избира според от това с каква умелост желае да си вземе уроците: през мъжко тяло или при женско тяло. Ако в някой от родовете има мощно отрицателна сила по бащина линия, това значи, че има квоти за девойки. Момичетата стопират тежката карма по родовата линия на бащата, и противоположното, когато има проблеми по майчина линия, тази сила по майчина линия почиства като се раждат момчета. " Родителите ни ги взимат на кръст от техните майки и татковци, и тази сила този негатив, който минава, който не е отработен в никакъв случай по родовете, той намира метод да се шмугне, с цел да се прояви в другия човек. Т.е. аз демонстрирам качества на моя дядо, тази сила е минала през моята майка. Ако тя е била осъзната, тя стопира една част от тази  енергия. Целта е човешките родове да бъдат чисти. “
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР