Има всички изгледи двубоят между Черно море и Славия от

...

Моряци и слависти на един и същи тест за психическа устойчивост

Има всички изгледи дуелът сред Черно море и Славия от 4-ия кръг на efbet Лига да се трансформира в един от най-атрактивните конфликти от началото на сезона. Срещите на двата отбора дотук бяха белязани от сериозна ефикасност, като и „ белите”, и „ моряците” демонстрираха податливост както да означават попадения, по този начин и да получават такива.

На „ Тича” отборът на Илиан Илиев ще има домакинско преимущество, само че това не значи, че пробата за психическата резистентност на неговите момчета ще бъде по-лек, в сравнение с за Славия. И двата тима преглътнаха немалки разочарования в предходния кръг. Варненци дълго време водеха с 1:0 вкъщи против Етър и направиха безчет пропуски, а най-после съперникът измъкна ремито след гол в края на Даниел Младенов. Славия, от своя страна, позволи цялостен поврат – от 1:0 до 1:2 – против ЦСКА и още веднъж (както при 2:3 против Локо Пд) си потегли с празни ръце от мач, в който откри резултата.

Срещата може да гледате в директно предаване на DIEMA SPORT и минута по минута на GONG.BG от 21:00 часа.