Има такъв народ“ ще проведат разговори с независимите депутати от

...
Има такъв народ“ ще проведат разговори с независимите депутати от
Коментари Харесай

ИТН на разговори с независимите от Величие и ДПС за третия мандат

„ ИТН “ ще проведат диалози с самостоятелните депутати от парламентарните групи на Величие и Движение за права и свободи, съобщи БГНЕС.

От Има Такъв Народ изпратиха покана до самостоятелните депутати от Величие, напуснали парламентарната група и довели до нейния разпад –  Юлиана Матеева, Павлин Петров, Росица Калинова, Красимира Катинчарова, Лариса Савова, Ирена Негинова.  Поканата е изпратена и до останалите самостоятелни от групата на „ Величие “ –  Христо Борисов, Николай Марков, Дарин Георгиев, Георги Куков, Етиен Леви, Виктория Василева.  Покана е изпратена и до  Джевдет Чакъров  и самостоятелните от Движение за права и свободи.

„ Страната е изпаднала в дълбока политическа, икономическа и обществена рецесия. Не на последно място е нарушено и доверието сред жителите и техните народни представители. Едва ли има виновен народен представител в 50-ото Народно заседание, който да не осъзнава, че на  страната е нужно устойчиво ръководство, което да стартира да взема решение най-неотложните проблеми.  Това не може да стане без необятна парламентарна поддръжка и ясна управническа стратегия “, написаха в поканата си Има Такъв Народ.

Президентът Радев  връчи третия мандат за сформиране на кабинет на Има Такъв Народ . Тошко Йорданов съобщи, че се надява до края на седмицата да имат визия дали ще има опция за сформиране на държавно управление с третия мандат. Ще проведем диалозите с партиите в наличието на медиите. Няма политически представители, които да не знаят, че в случай че не приемем в законодателството някои закони за Плана за възобновяване и резистентност и отидем на избори, в действителност, губим всичките пари по ПВУ “, добави той. Според Йорданов база за здрав разсъдък има.

https://dariknews.bg/

Източник: bunt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР