Има сериозен интерес от редица банки, които да дадат на

...
Има сериозен интерес от редица банки, които да дадат на
Коментари Харесай

Редица банки с интерес да дадат заем на Община Пловдив за стадионите и басейн „Младост”

Има сериозен интерес от редица банки, които да дадат на Община Пловдив заем за построяването на спортните обекти за 50 млн. лв.. Кметът Здравко Димитров съобщи, че е изпратил запитването и изискванията на градските управляващи, като към този момент се чакат предложения от финансовите институции.

„ Ще представим офертите и ще създадем публично разискване, преди да се тегли какъвто и да заем. Той би трябвало да стане с безспорен консенсус”, сподели кметът.

Припомняме, че на предходната сесия Общинският съвет даде картбланш на градоначалника да договаря за нов заем. Той е за 50 млн. лв., като включва по 12 млн. лв. за стадионите на Ботев и Локомотив, още 20 млн. лв. за нов плувен басейн, както и 6 млн. лв. за Спортния диспансер.

Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР